Če želite poslati e-pošto, kliknite na ime profesorja!

 

 

Učitelj

Starši

Starši

Dijaki

Dijaki

 

Ime in priimek

Urnik A

Urnik B

Urnik A

Urnik B

1E

mag. Primož Hvala Kamenšček

po dogovoru

08/2055-700

po dogovoru

08/2055-700

po dogovoru

08/2055-700

po dogovoru

08/2055-700

1A

Stanka Platiša Pogačnik

petek

9.40- 10.25

petek

13.50- 14.35

sreda

11.20- 12.05

torek

12.10- 12.55

1B

Sabina Vrh

ponedeljek

13.00 – 13.45

torek

8.50 – 9.35

četrtek

14.40 – 15.25

četrtek

9.40 – 10.25

1C

Ana Koračin

četrtek

10.30 – 11.15

ponedeljek

12.10 – 12.55

četrtek

11.20 – 12.05

ponedeljek

11.20 – 12.05

Vesna Navodnik-Ocvirk

sreda

11.20 – 12.05

četrtek

9.40 – 10.25

petek

11.20 – 12.05

ponedeljek

12.10 – 12.55

1D

Žiga Erhatič

po dogovoru

tel. 08/2055-708

po dogovoru

tel. 08/2055-708

četrtek

9.40 – 10.25

torek

10.30 – 11.15

2A

Rok Bavdek

ponedeljek

14.40 – 15.25

ponedeljek

12.10 – 12.55

sreda

10.30 – 11.15

sreda

11.20 – 12.05

2B

Sonja Miklaužič

torek

 12.10 -12.55

torek

 10.30-11.15

torek

13.00-13.45

torek

9.40-10.25

2C

Renata Strmec

ponedeljek

10.30-11.15

četrtek

12.10-12.55

četrtek

12.10-12.55

torek

10.30-11.15

2D

Darja Pirkmaier Maklin

sreda

11.20 – 12.05

četrtek

11.20 – 12.05

sreda

12.10- 12.55

četrtek

14.40 – 15.25

2E

Saša Hiti

torek

13.50 – 14.35

torek

13.50 – 14.35

sreda

11.20 – 12.05

sreda

11.20 – 12.05

3A

Viktorija Mrzelj

torek

10.30 – 11.15

ponedeljek

11.20 – 12.05

ponedeljek

8.50 – 9.35

sreda

10.30 – 11.15

3B

Nada Medved

sreda

 09.40 – 10.25

ponedeljek

11.20 – 12.05

sreda

10.30 – 11.15

petek

10.30 – 11.15

3C

Sabina Kolenc

torek

12.10- 12.55

           torek

12.10- 12.55

ponedeljek

13.00-13.45

petek

10.30- 11.15

Karmen Š. Zore

petek

13.00-13.45

četrtek

13.50-14.35

torek

10.30-11.15

sreda

13.00-13-45

3D

Marinka Jarm

torek

14.40 – 15.25

torek

8.00 – 8.45

ponedeljek

8.00 – 8.45

torek

13.50 – 14.35

  Andreja Kordiš

četrtek

11.20 – 12.05

četrtek

11.20 – 12.05

četrtek

10.30 – 11.15

sreda

11.20 – 12.05

  Darka Dujmović Verdenik

sreda

9.40 – 10.25

četrtek

12.10- 12.55

četrtek

9.40 – 10.25

ponedeljek

13.50 -14.35

  Karmen Markovič

četrtek

9.40 – 10.25

torek

12.10 – 12.55

četrtek

8.50 – 9.35

sreda

13.00 – 13.45

  mag. Marija Potočar

sreda

11.20 – 12.05

četrtek

13.50- 14.35

torek

 9.40 – 10.25

ponedeljek

11.20 – 12.05

  Mojca Čuden

sreda

14.40- 15.25

sreda

11.20- 12.05

četrtek

11.20- 12.05

petek

13.00- 13.45

  Peter Krašovec

sreda

11.20- 12.05

sreda

11.20- 12.05

četrtek

10.30- 11.15

sreda

11.20- 12.05

  Petra Štrukelj

svetovalna služba

vsak dan

10.0 – 12.0

vsak dan

10.0 – 12.0

vsak dan

10.0 – 12.0

vsak dan

10.0 – 12.0

  Rok Naranđa

        torek

10.30 – 11.15

torek

10.30 – 11.15

četrtek

12.10 – 12.55

četrtek

12.10 – 12.55

  Sanda Smrekar

sreda

8.50 – 9.35

sreda

13.00 – 13.45

ponedeljek

9.40 – 10.25

sreda

14.40 – 15.25

  Silva Trstenjak

četrtek

13.00 – 13.45

sreda

13.00 – 13.45

četrtek

13.50 – 14.35

četrtek

11.20 – 12.05

  Tajana Aleksić Peter

peter

10.30-11.15

petek

11.20-12.05

sreda

10.20-12.55

četrtek

14.40-15.25

  Urša Troha

sreda

11.20-12.05

sreda

15.30-16.15

četrtek

11.20-12.05

četrtek

15.30-16.15

  Vera Pestotnik

ponedeljek

13.50-14.35

torek

11.20-12.05

sreda

14.40-15.25

četrtek

12.10-12.55

  Zoran Gajić

sreda

11.20 – 12.05

sreda

15.30 – 16.15

četrte

11.20 – 12.05

četrte

15.30 – 16.15

 

Deli vsebinoShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someonePrint this page
Dostopnost