Tajništvo

PONEDELJEK – PETEK

10.00 – 12.00

Tel.: 08/ 2055-700

email

 

Učitelj

Starši

Starši

Dijaki

Dijaki

 

Ime in priimek

Urnik A

Urnik B

Urnik A

Urnik B

1E

mag. Primož Hvala Kamenšček

po dogovoru

po dogovoru

po dogovoru

po dogovoru

1A

Stanka Platiša Pogačnik

petek, 9.40- 10.25

petek, 13.50- 14.35

sreda, 11.20- 12.05

torek, 12.10- 12.55

1B

Sabina Vrh

Ponedeljek

13.00 – 13.45

Torek

8.50 – 9.35

Četrtek

14.40 – 15.25

Četrtek

 9.40 – 10.25

1C

Ana Koračin

Četrtek

10.30 – 11.15

Ponedeljek

12.10 – 12.55

Četrtek

11.20 – 12.05

Ponedeljek

11.20 – 12.05

Vesna Navodnik-Ocvirk

Sreda

11.20 – 12.05

Četrtek

9.40 – 10.25

Petek

11.20 – 12.05

Ponedeljek

12.10 – 12.55

1D

Žiga Erhatič

Po dogovoru

mail: ziga@frizerska.si

Tel: 08/2055-708

Po dogovoru

mail: ziga@frizerska.si

Tel: 08/2055-708

Četrtek

9.40 – 10.25

Torek

10.30 – 11.15

2A

Rok Bavdek

Ponedeljek

14:40h – 15:25h

Ponedeljek:

12:10h – 12:55h

Sreda:

10:30h – 11:15

Sreda:

11:20h – 12:05

2B

Sonja Miklaužič

torek,

 12.10 -12.55

torek,

 10.30-11.15

torek, 13.00-13.45

torek,

9.40-10.25

2C

Renata Strmec

Ponedeljek

10:30-11:15

 

Četrtek

12:10-12:55

Četrtek

12:10-12:55

Torek

10:30-11:15

2D

Darja Pirkmaier Maklin

Sreda

11:20 – 12:05

Četrtek

11.20 – 12.05

Ponedeljek

11:20 – 12:05

Četrtek

    14.40 – 15.25

2E

Saša Hiti

Torek

13.50 – 14.35

Torek

13.50 – 14.35

Sreda

11.20 – 12.05

Sreda

11.20 – 12.05

3A

Viktorija Mrzelj

torek

10.30 – 11.15

ponedeljek

11.20 – 12.05

ponedeljek

8.50 – 9.35

sreda

10.30 – 11.15

3B (2E)

Nada Medved

sreda,

 09:40 – 10:25

ponedeljek,

11:20 – 12:05

sreda,

10:30 – 11:15

petek,

10:30 – 11:15

3C

Sabina Kolenc

torek

12.10- 12.55

           torek

12.10- 12.55

    ponedeljek

    13.00-13.45

petek

10.30- 11.15

Karmen Š. Zore

petek,

13.00-13.45

 

četrtek,

13.50-14.35

torek,

10.30-11.15

sreda,

13.00-13-45

3D

Marinka Jarm

            ponedeljek,

            8.00 – 8.45

         torek

14.40 – 15.25

torek

8.00 – 8.45

torek,

13.50 – 14.35

 

Andreja Kordiš

Četrtek,

11.20 – 12.05

Četrtek,

11.20 – 12.05

Četrtek,

10.30 – 11.15

Sreda,

11.20 – 12.05

 

Darka Dujmović Verdenik

Sreda,

9.40 – 10.25

Četrtek,

12.10- 12.55

Četrtek,

9.40 – 10.25

Ponedeljek,

13.50 -14.35

 

Karmen Markovič

četrtek,

9.40 – 10.25

torek,

12.10 – 12.55

četrtek,

8.50 – 9.35

sreda,

13.00 – 13.45

 

 

mag. Marija Potočar

 

sreda,

11.20 – 12.05

 

četrtek,

13.50- 14.35

 

torek,

 9.40 – 10.25

 

ponedeljek,

11.20 – 12.05

 

Mojca Čuden

sreda

14.40- 15.25

sreda

11.20- 12.05

četrtek

11.20- 12.05

 

petek

13.00- 13.45

 

 

Peter Krašovec

sreda

11.20- 12.05

sreda

11.20- 12.05

Četrtek,

10.30- 11.15

sreda

11.20- 12.05

 

Petra Štrukelj

vsak dan od 10h do 12h ali po dogovoru

vsak dan od 10h do 12h ali po dogovoru

vsak dan od 10h do 12h ali po dogovoru

vsak dan od 10h do 12h ali po dogovoru

 

Rok Naranđa

 

 

 

 

 

Romana Marolt

 

 

 

 

 

Sanda Smrekar

sreda

8.50 – 9.35

sreda

13.00 – 13.45

ponedeljek

9.40 – 10.25

sreda

14.40 – 15.25

 

Silva Trstenajak

četrtek

13.oo – 13.45

sreda

13.00 – 13.45

četrtek

13.50 – 14.35

Četrtek

11.20 – 12.05

 

Tajana Aleksić Peter

peter

10:30-11:15

petek

11:20-12:05

sreda

10:20-12:55

četrtek

14:40-15:25

 

Urša Troha

sreda

11.20-12.05

sreda

15.30-16.15

četrtek

11.20-12.05

četrtek

15.30-16.15

 

Vera Pestotnik

ponedeljek

13.50-14.35

torek

11.20-12.05

sreda

14.40-15.25

četrtek

12.10-12.55

 

Zoran Gajić

po dogovoru

sreda 11.20 – 12.05

po dogovoru

sreda  15.30 – 16.15

po dogovoru

četrtek 11.20 – 12.05

po dogovoru

četrtek 15.30 – 16.15

 

Deli vsebinoShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someonePrint this page
Dostopnost