Tajništvo

PONEDELJEK – PETEK

10.00 – 12.00

Tel.: 08/ 2055-700

email

 

Učitelj

Starši

Starši

Dijaki

Dijaki

 

Ime in priimek

Urnik A

Urnik B

Urnik A

Urnik B

 

mag. Primož Hvala Kamenšček

po dogovoru

po dogovoru

po dogovoru

po dogovoru

1A

Rok Bavdek

sreda

11.20-12.05

(5. šolska ura)

sreda

11.20-12.05

(5. šolska ura)

ponedeljek

14:40-15:25

(9. šolska ura)

ponedeljek

13:00 – 13:45

(7. šolska ura)

1B

Sonja Miklaužič

četrtek

8:50 – 9:35

(2. šolska ura)

 

 

sreda

15:30 – 16:15

(10. šolska ura)

ponedeljek

12:10 – 12:55

(2. šolska ura)

ponedeljek

13:00 – 13:45

(7. šolska ura)

1C

Renata Strmec

ponedeljek

14:40-15:25

(9. šolska ura)

ponedeljek

11:20- 12:05

( 5. šolska ura)

ponedeljek

14:40-15:25

(9. šolska ura)

ponedeljek

11:20 -12:05

(5. šolska ura)

Andreja Ž. Kordiš

sreda

11.20-12.05

(5. šolska ura)

torek

12. 10-12. 55

(6. šolska ura)

sreda

12.10.-12.55

(6. šolska ura)

ponedeljek

10.30-11.15

(4. šolska ura)

1D

Darja Pirkmaier Maklin

torek

15.30 – 16.15

(10. šolska ura)

četrtek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura

sreda

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

ponedeljek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

1E

Saša Hiti

sreda

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

sreda

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

četrtek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

četrtek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

2A

Viktorija Mrzelj

sreda

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

sreda

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

ponedeljek

8.00 – 8.45

(1. šolska ura)

četrtek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

2B

Ana Koračin

ponedeljek

11.20 – 12.55

(5. šolska ura)

torek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

petek

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

četrtek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

2C

Sabina Kolenc

torek

12.10- 12.55

(6. šolska ura)

torek

12.10- 12.55

(6. šolska ura)

ponedeljek

13.00- 13.45

( 7. šolska ura)

ponedeljek

13.00- 13.45

( 7. šolska ura)

Karmen Š. Zore

ponedeljek

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

četrtek

13.00 – 13.45

(7. šolska ura)

torek

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

petek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

2D

Marinka Jarm

torek

12.10 – 12.55

(6.šolska ura)

torek

12.10 – 12.55

(6.šolska ura)

ponedeljek

11.20 – 12.05

(5.šolska ura)

ponedeljek

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

2E

Karmen Markovič

ponedeljek

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

ponedeljek

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

sreda

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

sreda

12.10 – 12.55

(6.šolska ura)

3A

Stanka Platiša Pogačnik

torek

12.10- 12.55

(6. šolska ura)

torek

12.10- 12.55

(6. šolska ura)

sreda

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

 

sreda

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

3B

Maša Kukec

sreda
11.20-11.15
(5. šolska ura)

torek
10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

četrtek
11.20-11.15
(5. šolska ura)

ponedeljek
12.10-12.55
(6. šolska ura)

3C

Vesna Navodnik Ocvirk

ponedeljek

8.50-9.35

(2. šolska ura)

sreda

11.20-12.05

(5. šolska ura)

sreda

11.20-12.05

(5. šolskaura)

ponedeljek

14.40-15.25

(9. šolska ura)

Tajana Aleksić Peter

petek

11:20-12:05

(5. šolska ura)

sreda

11:20-12:05

(5. šolska ura)

četrtek

13:00-13:45

(7. šolska ura)

sreda

11:20-12:05

(5. šolska ura)

3D

Darka Dujmović Verdenik

ponedeljek

16.20 – 17.05

(11. šolska ura)

ponedeljek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

četrtek

17.10 – 17.55

(12. šolska ura)

ponedeljek

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

 

Bojan Vučko

petek

11:20-12:05

(5. šolska ura)

petek

12:10-12:55

(6. šolska ura)

četrtek

9:40-10:25

(3. šolska ura)

četrtek

13:00-13:45

(7. šolska ura)

 

mag. Marija Potočar

četrtek

16.20 – 17.05

(11. šolska ura)

ponedeljek

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

 ponedeljek

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

ponedeljek

13.50 – 14.35

(8. šolska ura)

 

Mojca Čuden

četrtek

13.00-13.45

(7. šolska ura)

torek

14.40-15.25

(9. šolska ura)

četrtek

13.50-14.35

(8. šolska ura)

četrtek

12.10-12.55

(6.šolska ura)

 

Nada Medved

sreda

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

sreda

9.40 – 10.25

(3. šolska ura)

sreda

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

sreda

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

 

Peter Krašovec

sreda

11.20-12.05

(5.šolska ura)

četrtek

10.30-11.15

(4.šolska ura)

petek

13.50-14.35

(8.šolska ura)

četrtek

13.50-14.35

(8. šolska ura)

 

Petra Štrukelj

vsak dan od 10h do 12h ali po predhodnem dogovoru

vsak dan od 10h do 12h ali po predhodnem dogovoru

vsak dan od 10h do 12h ali po predhodnem dogovoru

vsak dan od 10h do 12h ali po predhodnem dogovoru

 

Rok Naranđa

ponedeljek

11.20-12.05

( 5.šolska ura )

petek

11.20-12.05

( 5.šolska ura )

sreda

11.20-12.05

(5. šolska ura )

sreda

15.30-16.15

10. šolska ura

 

Romana Marolt

po dogovoru in v času uradnih ur IO

vsak dan

od 9h do 14h

po dogovoru in v času uradnih ur IO

vsak dan

od 9h do 14h

po dogovoru in v času uradnih ur IO

vsak dan

od 9h do 14h

po dogovoru in v času uradnih ur IO

vsak dan

od 9h do 14h

 

Sanda Smrekar

ponedeljek

9.40 – 10.25

(3. šolska ura)

ponedeljek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

torek

8.00 – 8.45

(1. šolska ura)

četrtek

13.00 – 13.45

(7. šolska ura)

 

Silva Trstenjak

sreda

10.30- 11.15

(4.šolska ura)

torek

14.40-15.25

(9.šolska ura)

sreda

10.30-11.15

(4.šolska ura)

četrtek

12.10-12.55

(6.šolska ura)

 

Urša Troha

torek

10.30-11.15

(4. šolska ura)

torek

10.30-11.15

(4. šolska ura)

torek

12.10-12.55

(6. šolska ura)

petek

13.00-13.45

(7. šolska ura)

 

Vera Pestotnik

ponedeljek

11.20-12.05

(5.šolska ura)

ponedeljek

11.20-12.05

(5.šolska ura)

sreda

11.20-12.05

(5.šolska ura)

 

četrtek

13.00-13.45

(7.šolska ura)

 

Zoran Gajić

torek 6. ura

12.10- 12. 55

torek 6. ura

12.10- 12.55

torek 7. ura

13. 00- 13. 45

torek 7. ura

13.00- 13. 45

 

Žiga Erhatič

10-12h ali po predhodnem dogovoru

10 – 12h ali po predhodnem dogovoru

10-12h ali po predhodnem dogovoru

10-12h ali po predhodnem dogovoru

 

Deli vsebinoShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someonePrint this page
Dostopnost