Tajništvo

PONEDELJEK – PETEK 10.00 – 12.00

Tel.: 08/ 2055-700

email

 

Učitelj

Starši

Starši

Dijaki

Dijaki

 

Ime in priimek

Urnik A

Urnik B

Urnik A

Urnik B

 

mag. Primož Hvala Kamenšček

po dogovoru

po dogovoru

po dogovoru

po dogovoru

1A

Rok Bavdek

torek

14.40-15.25

(9. šolska ura)

torek

14.40-15.25

(9. šolska ura)

sreda

9.40-10.25

(3. šolska ura)

sreda

9.40-10.25

(3. šolska ura)

1B

Sonja Miklaužič

ponedeljek

11.20-12.05

(5. šolska ura)

ponedeljek

11.20-12.05

(5. šolska ura)

ponedeljek

14.40-15.25

(9. šolska ura)

ponedeljek

13.50-14.35

(8. šolska ura)

1C

Renata Strmec

ponedeljek

14.40-15.25

(9. šolska ura)

sreda

9.40-10.25

(3. šolska ura)

ponedeljek

15.30-16.15

(10. šolska ura)

torek

12.10-12.55

(6. šolska ura)

Andreja Ž. Kordiš

ponedeljek

11.20-12.05

(5. šolska ura)

petek

8.50-9.35

(2. šolska ura)

petek

11.20-12.05

(5. šolska ura)

sreda

11.20-12.05

(5. šolska ura)

1D

Darja Pirkmaier Maklin

torek

13.50 – 14.35

(8. šolska ura)

torek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

četrtek

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

ponedeljek

9.40 – 10.25

(3. šolska ura)

1E

Saša Hiti

sreda

13.50 – 14.35

(8. šolska ura)

sreda

13.50 – 14.35

(8. šolska ura)

sreda

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

sreda

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

2A

Viktorija Mrzelj

četrtek

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

petek

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

četrtek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

ponedeljek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

2B

Ana Koračin

petek

15.30 – 16.15

(10. šolska ura)

četrtek

8.50 – 9.35

(2. šolska ura)

petek

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

torek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

2C

Sabina Kolenc

četrtek

13.00-13.45

(7. šolska ura)

Sreda

11.20-12.05

(5. šolska ura)

sreda

11.20-12.05

(5. šolska ura)

petek

8.00-8.45

(1. šolska ura)

Karmen Š. Zore

sreda

12.10 -12.55

(6. šolska ura)

torek

13.00 – 13.45

(7. šolska ura)

torek

12.10 -12.55

(6. šolska ura)

sreda

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

2D

Marinka Jarm

torek

13.00 – 13.45

(7. šolska ura)

torek

12.10 – 12.50

(6. šolska ura)

torek

13.00 – 13.45

(7. šolska ura)

torek

12.10 – 12.50

( 6. šolska ura)

2E

Karmen Markovič

sreda

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

sreda

9.40 – 10.25

(3. šolska ura)

četrtek

13.50 – 14.30

(8. šolska ura)

četrtek

9.40 – 10.25

(3. šolska ura)

3A

Stanka Platiša Pogačnik

torek

12.10- 12.55

(6. šolska ura)

torek

12.10- 12.55

(6. šolska ura)

sreda

11.20- 12.05

(5. šolska ura)

sreda

11.20- 12.05

(5. šolska ura)

3B

Maša Kukec

četrtek

9.40 – 10.25

(3. šolska ura)

petek

13.50 – 14.35

(8. šolska ura)

četrtek

13.00 – 13.45

(7. šolska ura)

ponedeljek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

3C

Vesna Navodnik Ocvirk

ponedeljek

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

ponedeljek

13.00 – 13.45

(7. šolska ura)

petek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

torek

13.50 – 14.35

(8. šolska ura)

Tajana Aleksić Peter

ponedeljek

12:10-12:55

(6. šolska ura)

ponedeljek

12:10-12:55

(6. šolska ura)

sreda

10:30-11:15

(4. šolska ura)

petek

11:20-12:05

(5. šolska ura)

3D

Darka Dujmović Verdenik

ponedeljek

15.30 – 16.15

(10. šolska ura)

ponedeljek

10.30 – 11.15

(10. šolska ura)

petek

15.30 – 16.15

(10. šolska ura)

četrtek

9.40 – 10.25

(3. šolska ura)

 

Bojan Vučko

torek

13.50 – 14.35

(8. šolska ura)

torek

12.10 – 12-55

(6. šolska ura)

torek

10.30-11.15

(4. šolska ura)

torek

10.30-11.15

(4. šolska ura)

 

mag. Marija Potočar

torek

9.40 – 10.25

(3. šolska ura)

   četrtek

11.20 – 12.05

(4. šolska ura)

četrtek12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

torek

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

 

Mojca Čuden

torek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

sreda

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

torek

13.00 – 13.45

(7. šolska ura)

SREDA

13.50 – 14.35

(8. šolska ura)

 

Nada Medved

ponedeljek

12:10 -12:05

(6. šolska ura)

sreda

10:30 -11:15

(4. šolska ura)

četrtek

11:20 – 12:05

(5. šolska ura)

sreda

11:20 -12:05

(5. šolska ura)

 

Peter Krašovec

torek

13.50 – 14.35

(8. šolska ura)

četrtek

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

četrtek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

četrtek

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

 

Petra Štrukelj

10-12h ali po predhodnem dogovoru

10 – 12h ali po predhodnem dogovoru

10-12h ali po predhodnem dogovoru

10-12h ali po predhodnem dogovoru

 

Rok Narađa

torek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

ponedeljek

11.20 – 12.05

(5. šolska ura)

torek

13:00 – 13:45

(7. šolska ura)

ponedeljek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

 

Romana Marolt

po dogovoru in v času uradnih ur IO

vsak dan

od 9h do 14h

po dogovoru in v času uradnih ur IO

vsak dan

od 9h do 14h

po dogovoru in v času uradnih ur IO

vsak dan

od 9h do 14h

po dogovoru in v času uradnih ur IO

vsak dan

od 9h do 14h

 

Sanda Smrekar

ponedeljek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

torek

15.30 – 16.15

(10. šolska ura)

torek

8.50 – 9.35

(2. šolska ura)

četrtek

13.00 – 13.45

(7. šolska ura)

 

Silva Trstenjak

torek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

sreda

14.40 – 15.25

(9. šolska ura)

torek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

sreda

13.50 – 14.35

(8. šolska ura)

 

Urša Troha

ponedeljek

11.20.-12.05.

(5. šolska ura)

sreda

10.30-11.15

(4. šolska ura)

sreda

13.00-13.45

(7. šolska ura)

ponedeljek

10.30-11.15

(4. šolska ura)

 

Vera Pestotnik

torek

13.00 – 13.45

(7. šolska ura)

torek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

torek

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

četrtek

13.00 – 13.45

(7. šolska ura)

 

Zoran Gajić

sreda

12.10 – 12.55

(6. šolska ura)

sreda

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

sreda

13.00- 13.45

(7. šolska ura)

ponedeljek

10.30 – 11.15

(4. šolska ura)

 

Žiga Erhatič

10-12h ali po predhodnem dogovoru

10 – 12h ali po predhodnem dogovoru

10-12h ali po predhodnem dogovoru

10-12h ali po predhodnem dogovoru

 
 
Deli vsebinoShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someonePrint this page
Dostopnost