Govorilne ure 2018/2019

Razrednik Priimek in ime
A -urnik B urnik e- naslov
1. f 1.       Caltran Monica PET ČET ime.priimek@frizerska.si
12.40 – 13.25 10.30 – 11.15
2.       Čuden  Mojca SRE PET Ime.priimek@frizerska.si
11.50 – 12.35 11.50 -12.35
3.       Demšar Jana ČET PET ime.priimek@frizerska.si
8.00- 8.45 11.50-12.55
4.       Drevenšek Matej TOR SRE ime.priimek@frizerska.si
12.40-13.25 11.50-12.35
5.       Dujmović  Verdenik  Darka TOR TOR ime.priimek@frizerska.si (prvi priimek)
9.40 – 10.25 14.20 – 15.05
3. b 6.       Gajić Zoran ČET PON ime.priimek@frizerska.si
10.30- 11.15 17.40- 18.25
7.       Habinc Vesna 9h – 10h in 9h- 10h in ime.priimek@frizerska.si
13h – 14h 13h – 14h
2. c 8.       Hiti Saša Po dogovoru Po dogovoru ime.priimek@frizerska.si
9.       Jarm  Marinka SRE PON ime.priimek@frizerska.si
8.00 – 8.45 13.30 – 14.15
10.   Kelc Luka SRE SRE ime.priimek@frizerska.si
11.50 – 12.35 11.50 – 12.35
1. a 11.   Kolenc Sabina ČET SRE ime.priimek@frizerska.si
9.40 – 10.25 11.50 – 12.35
12.   Koračin Ana PET PON ime.priimek@frizerska.si
8.50 – 9.35 12.40 – 13.25
1. c 13.   Kordiš Andreja ČET PON andreja.kordis@frizerska.si
10.30-11.45 11.50-12.35
14.   Krašovec Peter SRE PET peter.krasovec@frizerska.si
11.50-12.35 9.40-10.25
3. a 15.   Ljutić Elma TOR PON ime.priimek@frizerska.si
9.40 – 10.25 9.40 – 10.25
1. e 16.   Markovič Karmen TOR TOR ime.priimek@frizerska.si
13.30 – 14.15 11.50 – 12.35
17.   Marolt Romana Po dogovoru Po dogovoru ime.priimek@frizerska.si
2. d 18.   Medved Nada ČET TOR ime.priimek@frizerska.si
11.50 – 11.35 11.00 – 11.45
2. e 19.   Miklaužič Sonja SRE SRE ime.priimek@frizerska.si
14.20 – 15.05 9.40 – 10.25
3. d 20.   Mrzelj Viktorija PET SRE ime.priimek@frizerska.si
11.50 – 12.35 8.00 – 8.45
21.   Naranđa Rok SREDA ČETRTEK ime.priimek@frizerska.si
11.15 – 12.00 15.10 – 16.00
22.   Pestotnik Vera SREDA SREDA ime.priimek@frizerska.si
10.30 – 11.15 12.40 – 13.25
23.   Peter Tajana ČET PON ime.priimek@frizerska.si
9.40 – 10.25 10.30 – 11.15
2. b 24.   Pirkmaier Maklin  Darja TOR PET ime.priimek@frizerska.si (prvi priimek)
9.40 – 10.25 10.30 – 11.15
2. a 25.   Platiša Pogačnik  Stanka TOR TOR ime.priimek@frizerska.si
12.40- 13.25 12.40- 13.25
26.   Potočar mag. Marija PET TOR ime.priimek@frizerska.si
9.40 – 10.25 14.20 – 15.05
27.   Smrekar Sanda PON PON Ime.priimek@frizerska.si
11.50 – 12.35 11.50 – 12.35
28.   Skornšek Sabina PON ČET ime.priimek@frizerska.si
11.50 – 12.35 9.40 – 10.25
2. f 29.   Strmec Renata TOR ČET ime.priimek@frizerska.si
13.30 – 14.15 11.50 – 12.35
1. b 30.   Šajn Igor Po dogovoru Po dogovoru ime.priimek@frizerska.si
31.   Štrukelj  Petra Vsak dan Vsak dan ime.priimek@frizerska.si
10.00 – 12.00 ali po odgovoru 10.00 – 12.00
ali po dogovoru
1. d 32.   Štrus Zore Karmen ČET SRE ime.priimek@frizerska.si (prvi priimek)
10.30 – 11.15 13.30- 14.15
3. f 33.   Troha Urša TOR PET ime.priimek@frizerska.si
13.30 – 14.15 11.50 – 12.35
34.   Trstenjak Silva SRE ČET ime.priimek@frizerska.si
10.30 – 11.15 11.50 – 12.35
3. e 35.   Vrh Sabina TOR TOR ime.priimek@frizerska.si
12.40 – 13.25 8.50 – 9.35
36.   Vučko Bojan po dogovoru po dogovoru ime.priimek@frizerska.si
37.   Žagar Marko PET PET ime.priimek@frizerska.si
10.30 – 11.15 9.40 – 10.25

Deli vsebinoShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someonePrint this page
Dostopnost