Govorilne ure 2016/17

Učitelj Starši Dijaki
Urnik A Urnik B Urnik A Urnik B
   
ravnateljica Hiti Saša po dogovoru po dogovoru ponedeljek 9.00 – 10.00 ponedeljek 9.00 – 10.00
svetovalna služba Štrukelj Petra vsak dan med 10 in 12 ali po predhodnem dogovoru po telefonu 08/205-57-05 vsak dan med 10 in 12 ali po predhodnem dogovoru po telefonu 08/205-57-05 vsak dan med 10 in 12 ali po predhodnem dogovoru po telefonu 08/205-57-05 vsak dan med 10 in 12 ali po predhodnem dogovoru po telefonu 08/205-57-05
1.a Matjašič Pija ponedeljek 5.ura, 11.50 – 12.35 (šolska zbornica – TEL.: 08 – 2055 – 701) torek 11.ura, 17.20 – 18.05 (šolska zbornica – TEL.: 08 – 2055 – 701) torek 5.ura, 11.50 – 12.35 (kabinet za ŠVZ) torek 6.ura, 12.40 – 13.25 (kabinet za ŠVZ)
1.b Gajić Zoran torek, 8 ura, 14.20 – 15. 05 sreda, 9 ura, 15.05- 15.40 četrtek 4. šolska ura, 10.25 – 11.15 četrtek 9 šolska ura, 15.05 – 15.40
1.c Smrekar Sanda Ponedeljek 3. šolska ura, 9.40 – 10.25 Torek 8. šolska ura, 14.20 – 15.05 Ponedeljek 4. šolska ura, 10.30 – 11.15 Četrtek 8. šolska ura, 14.20 – 15.05
1.d Mrzelj Viktorija Ponedeljek 3. šolska ura, 9.40 – 10.25 Četrtek 9. šolsko uro, 15.10 – 15.55 Četrtek 3. šolska ura, 9.40 – 10.25 petek 3. šolska ura, 9.40 – 10.25
1.e Vrh Sabina torek, 9. šolska ura, 15.10 – 15.55 ponedeljek, 2. šolska ura, 8.50 – 9.35 petek, 9. šolska ura, 15.10 – 15.55 sreda, 4. šolska ura, 10.30 – 11.15
1.f Troha Urša ponedeljek, 8.ura, 14.20-15.05 ponedeljek, 4.ura, 10.30-11.15 torek, 12.ura, 18.10-18.55 četrtek, 7.ura, 13.30-14.15
2.a Štrus Zore Karmen torek, 8.ura, 14.20-15.05 kabinet 1 ponedeljek, 8.ura, 14.20-15.05 kabinet 1 torek, 7.ura, 13.30-14.25, kabinet 1 torek 9. šolsko uro, 15.10 – 15.55, kabinet 1
2.c Kolenc Sabina četrtek, 6. ura, 12.40- 13.25 sreda, 5. ura, 11. 50- 12.35 torek, 5.ura, 11.50- 12.35 sreda, 5. ura, 11. 50- 12.35
2.č Jarm Marinka Ponedeljek, 8.ura, 14.20-15.05 kabinet 1 Sreda 1.šol ura 8.00- 8.45 kabinet 1 Petek, 9. šol.ura 15.10-16.25 kabinet 1 Sreda, 2. šol. ura 8.50-9.35 kabinet1
2.d Markovič Karmen ponedeljek, 8. ura 14.20-15.05 ponedeljek, 7. ura 13.30-14.15 sreda, 9. ura 15.10-16.25 četrtek, 7. ura 13.30-14.15
2.e Krašovec Peter torek 9.40- 10-25, učilnica 003 petek 11.00 -11.45, učilnica 003 torek 8.50 -9.25, učilnica 003 torek 11.00 -11.45, učilnica 003
2.f Kordiš Andreja Torek, 7. ura, 13.30-14.15 Sreda, 3. ura, 9.40-10-25 Ponedeljek, 5. ura, 12.40-13.25 Ponedeljek, 4. ura, 10.30-11.15
3.a Pogačnik P. Stanka Torek, 12.40- 13. 25 Torek, 12.40- 13. 25 četrtek, 12.40- 13.25 četrtek, 12.40- 13.25
3.b Verdenik D. Darka ponedeljek, 3. ura, 9.40 – 10.25 sreda, 11. ura, 17.20 – 18.05 torek, 3. ura, 9.40 – 10.25 sreda, 6. ura, 12.40 – 13.25
3.c Koračin Ana četrtek 9. ura 15.10 -15.55 ponedeljek 3. ura 9.40 – 10.25 ponedeljek 9. ura 12.40 – 13.25 četrtek 2.ura 8.50 – 9.35
3.č Navodnik Ocvirk Vesna ponedeljek 15. 10 – 15. 55 ponedeljek 3. ura 8. 50 – 9. 35 torek 14. 20 – 15. 05 ponedeljek 12. 40 – 13. 25
3.d Narandža Rok   sreda 15.10-16-10 sreda 10.30-11.30 ponedeljek 15.10-15.40
ang Caltran Monica torek 9. ura, 15.10-16.25 sreda 4. ura, 10.30-11.15 četrtek 10.ura, 16.30-17.15 petek 3. ura, 9.40-10.25
fri p Čuden Mojca ponedeljek 10.30- 11.15 ponedeljek 12.40- 13.25 sreda 10.30- 11.15 četrtek 15.10- 16.25
IO, fri p Marolt Romana vsak dan med 12.00 in 14.00 ali po predhodnem dogovoru po tel: 08 2055 704 vsak dan med 12.00 in 14.00 ali po predhodnem dogovoru po tel: 08 2055 704 vsak dan med 12.00 in 14.00 ali po predhodnem dogovoru po tel: 08 2055 704 vsak dan med 12.00 in 14.00 ali po predhodnem dogovoru po tel: 08 2055 704
fri t1, podj Medved Nada četrtek, 9 ura 15:40 – 16:25 četrtek, 9 ura 15:40 – 16:25 sreda, 8. ura
14.20 – 15.05
četrtek, 8 ura 14:20 – 15:05,
iza t1 Miklaužič Sonja torek 10.30-11.50   četrtek 8.ura 14.20-15.05 ponedeljek, 7.ura, 13.30-14.15
fri p Pestotnik Vera ponedeljek 8. ura,14:20-15:05 petek 15.10-15.55 torek 10.30-11.50 torek 10.30-11.50
nar Peter Tajana četrtek 2. ura 8:50-9:35 ponedeljlek 6. ura 9:40-10:25 četrtek 3. ura 9:40-10:25 četrtek 4. ura 10:25-11:15
fri t1 Pirkmaier Maklin Darja Torek, 4. ura, 10:30 – 11:45 Sreda, 5. ura, 11:50 – 12:35 Petek, 5. ura, 11:50 – 12:35 Ponedeljek, 9. ura, 15:10 – 15:55
ang, nem mag. Marija Potočar sreda, 4. ura
11.00-11.45
torek, 9. ura
15:40 – 16:25
sreda, 3. ura
9.40 – 10.25
sreda, 7. ura
13:30 – 14:15
fri p Strmec Renata ponedeljek 8. ura,14:20-15:05 četrtek 4. ura, 10:30 – 11:15 ponedeljek 8. ura,14:20 – 15:05 četrtek 4.ura, 10:30 – 11:15
inf Šajn Igor po dogovoru po dogovoru petek, 8. ura, 14.20 – 15.05 petek, 7. ura, 13.30 – 14.15
fri p Trstenjak Silva ponedeljek 8. ura 14.20-15.05 četrtek 3.ura 9.40-10.25 sreda 8.ura 14.20-15.05 petek 3.ura 9.40-10.25
inf Vučko Bojan četrtek, 8. ura 14.20 – 15.05 torek, 7. ura 13.30 – 14.15 četrtek, 6. ura 12.40 – 13.25 torek, 5. ura 11.50 – 12.35

 

Deli vsebinoShare on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Email this to someonePrint this page
Dostopnost